ZACZNIJ TUTAJ!!!

Właśnie znalazłeś/aś się na blogu, na którym umieszczam nie tylko swoje własne teksty, ale w szczególności tłumaczenia z języka angielskiego. 
W zamyśle miał to być blog z opowiadaniami o tematyce yaoi, jednak postanowiłam poszerzyć go również o opowiadania bezpairingowe oraz z parami hetero. Jednak nie znajdziesz tutaj tekstów yuri. 
Jeśli jesteś tu pierwszy raz, przejrzyj zakładki i sprawdź, co cię interesuje. Póki co najważniejsze są trzy zakładki:
- One-shoty yaoi - z miniaturkami o tematyce homoseksualnej,
- Short-shories yaoi - dłuższe niż jeden rozdział teksty,
- Nie yaoi - gdzie można znaleźć opowiadania bezpairingowe oraz hetero, a także miniaturki o takiej samej tematyce.
Jeśli znalazłaś/eś opowiadanie, które cię zaciekawiło - kliknij tytuł, a pojawi się spis rozdziałów. Możesz zacząć czytać. Z uwagi na to, że zamieszczam na blogu kilka tłumaczeń jednocześnie, postanowiłam dodać również archiwum bloga, by znajdowanie kolejnych rozdziałów danego opowiadania nie było tak czasochłonne.
Jeśli nie znalazłeś/aś żadnego opowiadania, które cię interesuje, możesz przejść do zakładki "Propozycje" i zaproponować mi tekst, który chciałabyś/chciałbyś przeczytać po polsku. Nie musisz podawać konkretnego tekstu - zaproponuj tylko pairing, który cię interesuje, ale pamiętaj, by dostosować się do regulaminu zawartego w tej zakładce.
Miłego czytania! 
Ginger

2 komentarze:

  1. Cześć,

    Czy mogłabyś dodać jakieś archiwum? Coś żeby było łatwo się dostać do pierwszych rozdziałów?

    Pozdrawiam i życzę weny :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Łatwo idzie się do wszystkiego dostać, wystarczy kliknąć w odpowiednią zakładkę. Np, jeśli chcesz dostać się do początku Nowego Domu to wchodzisz w zakładkę 'nie yaoi' a potem w Nowy dom Harry'ego ;)

    OdpowiedzUsuń